Огляд п’ятого каталогу Єйвон.

Коли погода – клас, вбрання – топ, настрій – на п’ятірку, саме час вибирати нову косметику! ? І відчуваючи Твій запал, у новому каталозі AVON ми підготували масу модних пропозицій, корисних новинок, сейлів і бонусів.

Огляд п'ятого каталогу Єйвон.

✨ Знайомся – і не соромся тішити себе приємними дрібничками! ?

Ідеальний мейк – лише за твоїми правилами! І лише з тональним кремом «Бездоганний тон», який ідеально підлаштовується під відтінок твоєї шкіри. Хочеш такий?

Тоді бери участь у конкурсі! Умови: ? підписуйся на нашу сторінку; ? став лайк конкурсному посту; ? пиши «Мій must-have» у коментарі.

2 квітня випадковим чином ми визначимо трьох переможниць, які отримають у подарунок нашу розумну новинку – матуючий тональний крем «Бездоганний тон».

Огляд п'ятого каталогу Єйвон.

Боротьба за ідеальний нюд стартує!

? Взимку було смачно – а навесні доведеться попітніти. Давай працювати над ідеальним тілом разом!

? Шукай на my.avon.ua в одному наборі «Підготовка до літа» засоби, рекомендовані фітнес-експертом Анастасією Новіковою, й користуйся її порадами.

? ☑ Термоактивний антицелюлітний гель слід застосовувати одразу після фізичних вправ. ☑ Зволожувальний лосьйон-автозасмага нанось лише після підготовки тіла скрабом для тіла з мінералами Мертвого моря «Ідеальне очищення». Готуйся відкривати пляжний сезон!

Огляд п'ятого каталогу Єйвон.

? Ти вже точно переглянула новий каталог і тепер готова тестити новинки з крутим блогером Іриною BeautyBenefitsTV! Поїхали?

? Наші 5 WOW:

✨ Новинка з COLOR IQ технологією «Бездоганний тон».

✨ Топові жіночі й чоловічі аромати.

✨ К-ефект корейських масок.

✨ Д-у-у-уже привабливі акційні пропозиції.

✨ І – увага: б’юті-мастхеви весни! Знаєш, які вони? Дивися у відеоогляді!

https://www.youtube.com/watch?v=fUelynvWTdM

[kkstarratings]


[ajax_load_more post_type=»post» category=»%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-ua»]